Vítejte na farmě Askevold

Omatjete Safaris

Omatjete Safaris, a vaši hostitelé Hagen a Birgit Eggertovi Vás vítají v Namibii na nezapomenutelném zážitku nejen při vlastním lovu. Abychom vám poskytli nejlepší, personalizované služby, máme vždy pouze jednu loveckou výpravu v daném termínu. Farma Askevold je náš vlastní majetek (cca 7 000 ha) a nachází se v krásné severní části Namibie. Farma se svou rozmanitostí hor a údolí se výrazně odlišuje od ostatních částí Namibie. V závislosti na Vašem seznamu přání a požadavku lovené druhy zvěře pro Vaše trofeje provádíme lov také na jiných farmách v Namibii. Chcete-li, aby vaše cesta byla plnohodnotná návštěva Namibie můžeme Vám nabídnout výlety do oblasti Caprivi, národního parku Etosha a nebo pobřežního pouštního města - Swakopmund.
nabídka Omatjete Safaris

Lov

Hunting

Lov se koná na severu Namibie, na farmě Askevold, Nganrangombe Conservancy, farma Gauss a Simondeum. Veškerý lov na našich farmách se provádí v souladu s profesionální loveckou etikou a závisí na dostatečném dostupnosti požadované zvěře.

Simondeum

Simondeum
Simondeum je 12 tis hektarů velká farma s žádnými vnitřními ploty a nachází se na severovýchodě Namibie cca 2 hod cesty autem od Askevoldu. Omatako Omaramba, je cca 10 tis hektarů velká farma s velkými krásnými stromy rodu Camelthorn, je od Askevoldu vzdálena cca 30 km.

Safari Namibie

Safaris
Omatjete Safari nabízí také možnost výletu pro hosty do mezinárodně uznávaného národního parku Etoscha který je vzdálen jen dvě hodiny jízdy autem od Askevoldu nebo Swakopmundu nebo na Caprivi.